Witryna wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

AKCEPTUJĘ
facebook
Zobacz nasz profil na Facebook-u
Witamy na stronie internetowej Warszawskiego Domu Technika
Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. jest zarządcą nieruchomości przy ul. Czackiego 3/5, mającej charakter otwartego domu użyteczności publicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych sprawia, że podejmujemy się każdego zadania z przyjemnością, ciekawi nowych wyzwań.

Wyposażenie. Konsultując sie z naszymi pracownikami, otrzymają Państwo pełne wsparcie i pewność, że spotkanie przebiegnie zgodnie z planem. W Państwa ręce oddajemy także niezawodne wyposażenie techniczne. w standardzie wyposażenia sal znajduje się:

  • nagłośnienie,
  • projektor multimedialny,
  • ekran,
  • dostęp do internetu,
  • flipchart

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym wyposażeniem WDT.

Doskonała lokalizacja. Warszawski Dom Technika NOT położony jest w pobliżu węzła komunikacyjnego przy jednej z głównych ulic w centrum Warszawy, co zapewnia łatwy dostęp do instytucji biznesowych i atrakcji turystycznych miasta, a także dogodny i szybki dojazd z Dworca Centralnego i lotniska.

Catering. Usługi gastronomiczne na terenie WDT prowadzi restauracja "Awangarda Warszawa", co gwarantuje, że posiłki będą gotowe na czas, świeże i estetycznie podane. Na Państwa życzenie przygotuje przerwy kawowe lub pełne wyżywienie.

Cena. Jednym z czynników decydujących o popularności WDT są konkurencyjne ceny. Zachęcamy Państwa do samodzielnego porównania naszych cen z kosztem wynajęcia innych sal konferencyjnych o zbliżonym standardzie w centrum Warszawy.

Zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy.