Witryna wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

AKCEPTUJĘ
facebook
Zobacz nasz profil na Facebook-u

wdt00_ktorg_03

WDT

Warszawski Dom Technika NOT, który znany jest również jako Gmach Stowarzyszenia Techników Polskich, to zabytkowy obiekt budowany w latach 1903-1905 na potrzeby Stowarzyszenia Techników Polskich. Aktualnie jego właścicielem jest Naczelna Organizacja Techniczna (NOT). Budynek zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy przy ulicy Tadeusza Czackiego – zachwyca swoją architekturą o charakterze neobarokowym i neorokokowym z elementami secesji. Aktualnie Warszawski Dom Technika NOT zajmuje się zarządzaniem nieruchomością i działa jako centrum szkoleniowe i centrum konferencyjne w Warszawie. Użycza odpłatnie pomieszczeń do organizacji prestiżowych wydarzeń biznesowych i naukowych, między innymi konferencji, kursów, sympozjów, wystaw, bankietów, a także imprez okolicznościowych, w tym wesel, rocznic, urodzin, studniówek. Również prowadzi wynajem powierzchni biurowej i jest siedzibą restauracji AVANGARDA, która ma wyłączność na obsługę cateringową organizowanych w Domu imprez i zajmuje się świadczeniem usług cateringowych w atrakcyjnych cenach. Dom posiada 7 elegancko urządzonych sal mogących pomieścić od 15 do 450 osób w wybranych układach. Sale są również wyposażone w sprzęt multimedialny, klimatyzację, posiadają dostęp do internetu. Na uwagę zasługuje również ich dogodna lokalizacja – w samym centrum Warszawy, a zabytkowy budynek o bogatej historii powoduje, że ranga organizowanych tutaj wydarzeń plasuje się na najwyższym poziomie. To właśnie sprawia, że inne obiekty konferencyjne nie są w stanie zaoferować tego samego, co Warszawski Dom Technika NOT. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty wynajmu sal konferencyjnych i szkoleniowych, wynajmu powierzchni biurowej czy też organizacją wydarzeń okolicznościowych, zawsze pozostajemy do dyspozycji. Pracują dla nas wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści gotowi do pomocy niezależnie od profilu planowanych przez Państwa wydarzeń. Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. – centrum konferencyjno-szkoleniowe – Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

 

dowiedz się więcej

Historia Warszawskiego Dom Technika NOT

Inicjatorem budowy Domu Technika w Warszawie było utworzone w 1898 r. Stowarzyszenie Techników w Warszawie, którego Rada na zebraniu ogólnym 8 marca 1901 r. postanowiła wybudować "własny gmach mający odpowiadać potrzebom Stowarzyszenia, jako instytucji ześrodkowującej w sobie życie towarzyskie członków i jednocześnie mającej zadania naukowe i techniczne". Te zadania gmach spełnia nadal.

 

dowiedz się więcej

Informacje na temat Warszawskiego Domu Technika NOT

Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych jest dobrowolnym związkiem stowarzyszeń naukowo-technicznych i używa nazwy Naczelna Organizacja Techniczna (w skrócie FSNT NOT). Członkami Federacji jest 38 stowarzyszeń naukowo-technicznych (SNT), zrzeszających łącznie ponad 120 tys. osób.

 


Władze Warszawskiego Domu Technika NOT

Władze Warszawskiego Domu Technika NOT Sp. z o.o.:

 

Prezes Zarządu  mgr inż. Jerzy Rożek