Witryna wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

AKCEPTUJĘ
facebook
Zobacz nasz profil na Facebook-u

wdt00_ktorg_03

WDT

Warszawski Dom Technika NOT jest położonym w samym centrum Warszawy obiektem zabytkowym o charakterze neobarokowym i neorokokowym z elementami secesji. Zajmuje się zarządzaniem nieruchomością. Prowadzi wynajem sal konferencyjnych oraz wynajem powierzchni biurowej. Użycza odpłatnie swych pomieszczeń dla potrzeb organizowania w nich konferencji, kursów, sympozjów, wystaw, a także imprez okolicznościowych. Dom posiada 6 sal mogących pomieścić od 15 do 450 osób. W budynku znajduje się restauracja AVANGARDA, która zapewnia catering na organizowane imprezy.

dowiedz się więcej

Historia Warszawskiego Dom Technika NOT

Inicjatorem budowy Domu Technika w Warszawie było utworzone w 1898 r. Stowarzyszenie Techników w Warszawie, którego Rada na zebraniu ogólnym 8 marca 1901 r. postanowiła wybudować "własny gmach mający odpowiadać potrzebom Stowarzyszenia, jako instytucji ześrodkowującej w sobie życie towarzyskie członków i jednocześnie mającej zadania naukowe i techniczne". Te zadania gmach spełnia nadal.

dowiedz się więcej

Informacje na temat Warszawskiego Domu Technika NOT

Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych jest dobrowolnym związkiem stowarzyszeń naukowo-technicznych i używa nazwy Naczelna Organizacja Techniczna (w skrócie FSNT NOT). Członkami Federacji jest 38 stowarzyszeń naukowo-technicznych (SNT), zrzeszających łącznie ponad 120 tys. osób.


Władze Warszawskiego Domu Technika NOT

Władze Warszawskiego Domu Technika NOT Sp. z o.o.:

Prezes Zarządu  mgr inż. Jerzy Rożek